Kapitola třetí

22. února 2009 v 19:43 | VeEee |  Úplněk
Celou noc jsem přemýšlela o tom, co se stalo v lese, byla jsem si stoprocentně jistá, že to byl Edward Cullen koho jsem spatřila. Nejhorší na tom všem ale bylo, že ho uvidím ve škole a budu s ním sedět na biologii. Asi po hodině nočních můr se mi podařilo usnout. Sotva jsem se ohřála, zazvonil zvonek. Charlie už byl zase v práci. Nasnídala jsem se, umyla se a nachystala do školy. Věděla jsem, že budu celý den podrážděná, kvůli včerejšku a věděla jsem, že mi Edward pravdu neřekne. O hodině matiky se mnou Alice nepromluvila. Tušila jsem že něco nebude v pořádku, Edward byl určitě v tom lese, proto se mnou nemluvila. Hodina se vlekla jako by to bylo naschvál. Konečně jsem se dočkala milostivého zvonění, i když, tak milostivé nebylo, čekala mě hodina, vlastně dvě, biologie.


Pomalu jsem se loudala ke třídě. Edward už seděl na svém místě. Opatrně jsem si k němu sedla. Nedívala jsem se na něj, přesto jsem cítila jeho pohled upřený na mě. Zazvonilo a vešel profesor. Během hodiny jsem byla jako v tranzu, když najednou předemnou přistál malý papírek
Jak sis užila víkend?
Zadívala jsem se mu do očí a zmuchlala papírek. Naklonil se ke mě a zašeptal "Měla by si se odemně držet dál, pro tvoje vlastní dobro." upozornil mě chladným hlasem, plným nenávisti a frustrace. Jeho oči byly nádherně zlaté. "Co jsi zač?" vpálila jsem mu otázku. "Nic, s čím by jsi byla v bezpečí." odpověděl stále chladným tónem. V tom mi přišla SMS od Jacoba Vyzvednu tě po škole. Usmála jsem se a odepsala OK.
Zbytek dne utekl celkem rychle, na tělocviku jsem se seznámila s jisto Angelou, byla to velmi milá dívka, která chápala mé soukromý. Ne jako ta blondýnka, myslím Jessica, ta potřebovala vědět všechno. Cestou ze školy jsme si spolu povídaly, doprovodila mě až na parkoviště, kde na mě čekal Jacob. Mával na mě od svého auta. Edward stál před svým Volvem a celou dobu na mě zíral. Angela se se mnou rozloučila a odjela z parkoviště. "Ahoj Jacobe." usmála jsem se na něj, když jsem k němu došla. "Ahoj Bells, vypadáš skvěle." objal mě. Edward na nás, tedy na mě, stále zíral. Jacob si toho také všiml a políbil mě do vlasů. "No tak, Jaku." usmála jsem se. "Tak si to konečně připusť, chodíme spolu a to obnáší jisté polibky." chytil mě kolem pasu a začal líbat. Nechala jsem se, byla jsem totiž s Jacobem šťastná. "Miluju tě Bello." také jsem ho milovala, ale chtělo to naše city ještě pořádně budovat "Mám tě moc ráda Jaku." políbila jsem ho na tvář. Edward na nás stále zíral, zdálo se, že pukne vzteky, zajímalo by mě proč.
Cestou ke mě domů jsme Jacobovi vyprávěla o děsné hodině tělocviku, pobavila jsem ho, protože se mi celou cestu smál. "Charlie není ještě doma." zašeptala jsem si sama pro sebe "Půjdeš dál?" koukla jsem na Jaka. Přikývl a vystoupil z auta. Doma jsme se uvelebily v obýváku "Nemáš hlad?" klidně bych mu něco uvařila. Bez odpovědi se zvedl z gauče a zezadu mě objal kolem pasu. Hladil mi vlasy a odkryl zakrytou část mého krku, jemě mě na něm líbal. Byla jsem s ním dokonale šťastná. Vzal mě za ruku a odvedl do mého pokoje. Položil mě do postele a sám si předemně klekl a líbal mi ruku. Pak si lehl vedle mě na postel a chvíli jsme se mazlily. "Ty zlato, jsi lochtivá?" zasmál se na mě "No trochu." ten měl určitě něco za lubem. "A kde?" "Zkus si to najít sám?" vyplázla jsem na něj jazyk. Chytil mě za nohy a začal lechtat. "Jaku dost, nebo se tu počůrám." smála jsem se, naštěstí toho nechal.
Dlouhou dobu jsme jen tak ležely na posteli a povídaly si. "Asi bych měl už jít." pohladil mě po vlasech a políbil mě. "Dobře." vrátila jsem mu polibek. "Budu na tebe čekat zítra." "Dobře." doprovodila jsem ho k jeho autu, kde jsme se rozloučily. "Miluju tě, ahoj zítra Bello." odjel. Následující měsíc jsme byly skoro pořád spolu, čím dál tím víc jsme se sbližovaly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti povídka Úplněk?

Ano, piš dál!! 83.3% (5)
Jo jde to.. 0% (0)
Čtu to z nudy. 16.7% (1)
Ne. 0% (0)
Hnus smaž to! 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.