Duben 2009

Grafika

30. dubna 2009 v 21:04 | VeEee^^ |  Grafika
.. Kusovky .. úžasné picty
.. Na téma .. obrázky na určité téma
.. Pixelky .. mini obrázky =)
http://emo-hannah.blog.cz/.. Avatary .. moje nebo cizí =)

De to de to.. ale moc ne.. ty smudíš xD

30. dubna 2009 v 20:41 | VeEee^^ |  Deníček
No, dneska se mi ani nechce moc psát, takže to vezmu rychle.. Asi sem nemocnáhmm.gif image by Salisko, sedim tu v palestině a smrkám:ham, takže čarodky v hajzlu.. Nevadí. Dneska byl fajn den.. Žádná písemka nic. A 4-5 hodinu jsme měli nějakou besedu o testování léků na zvířatech.. Tam byla taková ženská a něco o tom říkala a furt měla kecy na GreenPeace.. tak sem si říkala, že jí určitě jeden z nich přefik a pak jí nechal, a ona je teď nemá ráda, bo nevim.. Heh.. No a pak pohoda, s učitelem na kompy byla prdel. A o těláku nás pustila o patnáct minut dřív. Tak sme jely domu EC a cestou s Drbíkem:sldiiii, což je nej profesor na škole. Sem měla hlad na zastávce, tak mi tam něco vyndal s pudingem a bylo to fakt mňam. Končim jdu spát a nadopuju se Coldrexem.
Prečo hip-hop, alebo čo je to rap alebo kde su další členovia skupiny Vec =D

Jen holky kliknout!!!

30. dubna 2009 v 20:26 | VeEee^^

varování, jestli klikne na CČ kluk náskáčou mu maxi beďary =D!!!


Bleskovka č. 36 (for my SB)

30. dubna 2009 v 19:00 | VeEee^^ |  Bleskovky
Trošku se opičím od __M!shQy__ tak snad to nevadí.. Jsou to takové výzvědy ohledně mého blogu a vztahu mých sb k němu..
Jistě mohou se zapojit i ostatní
Cena bude diplom =)
1./ Tak na začátek něco lehkého, jak se máš?
2./ Takže, slibuješ, že budeš mluvit pravdu a nic než pravdu, k tomu ti dopomáhej Bůh?
3./ Jak často chodíš na můj blog?
4./ Co si myslíš o designu?
5./ Když sem přijdeš, koukáš jenom na "první stranu" nebo zabrousíš i dál?
6./ Co se ti tu líbí ze všeho nejvíc (nepiš "všechno")
7./ Pro zvýšení mého ega = viděl/a jsi moje fotky? A dobrý? =D
8./ Víš odkuď jsem?
9./ Proč jsi moje SB?
10./ Pokud nejsi, chceš být?
11./ Nudíš se? =D
12./ Zapoj se do REKORDU V KOMENTECH.
13./ Já končim xD
14./ Čauky xD Ještě pls hlasuj pro VeEee TADY

Tamagotchi

30. dubna 2009 v 18:46 | VeEee^^ |  Kusovky
Copy with source, please!

Paul Frank >> Julien

30. dubna 2009 v 18:45 | VeEee^^ |  Kusovky
Copy with source, please!

Něco na mě leze

30. dubna 2009 v 18:41 | VeEee^^ |  Momentky
Sedim tu a čučim.. S nosem úplněfuck.gif image by Salisko ucpanym..
Chjo.. asi na mě něco03.gif image by Salisko leze.. Nechci být nemocnákp.gif image by Salisko..
To v žádnym případě.. Tak snad
to vyležím, jinak nevim.. Ještě se tu ale
ukážu, to je jasný. Teď se jdu
vysmrkatpixel.

Další hodnocení pro VeEee

30. dubna 2009 v 15:03 | VeEee^^ |  Pro mě
Pro : VeEee

1.Dojem - [8/10]
Design - [8/10]
Články - [10/10]
Menu - [10/10]
Celkový dojem - [9/10]
Celkem - [45/50]

Pozn.hezký blog, možná to záhlaví mi tam moc nepasuje, jinak barvičky jsou hezké, jméno je zajímavé, takové zvláštní .. :D jinak hezký ! :)
__________________

DĚKUJU =)

Já svůj blog normálně asi miluju! =D

29. dubna 2009 v 20:53 | VeEee^^ |  Deníček
No fakt, zjistila jsem, že čím víc se mi líbí dess blogu, tím ho mám radši a s radostí přidávám články, nebo obíhám sbPhotobucket - Video and Image Hosting, prostě asi mi šibekp.gif image by Salisko. Nemám sice nějakej extra blog, ale prostě ho mám ráda.. Sice sem skoro nikdo nechodí, ale to snad nevadí. No teď je 20:25 a jsem zvědavá v kolik ten článek zveřejnímthsquishy.gif image by Salisko heh...
No, tak tedy dneska jo... Byla to pohoda, ráno se mi vstávalohttp://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gif úpe fajně.. Nějaká ta ranní hygiena atd.. Namalovat, vyžehlit vlasy, zapnout komp.. A prostě čekat tu na bus, teda, na to než půjdu na zastávku. No, ráno jsem málem nestihla vlak.. On tam přijíždí v 6:44 a já tak nějak teprve přijedu busem před nádro, takže sem si musela máknoutthLOL.gif image by Salisko, kdyby ale nejezdili zasranýhttp://emo-hannah.blog.cz/ bynováci, tak tam sme včas (sem z Jílovýho, tam jezdí jenom jeden bus a cestou jedeme přes Bynov, a bynovákům jede bus každejch deset minut, ale ne oni se musej narvat do plný:ham 445). To je nepochopitelný jako.. No.. Cesta vlakem byla jako vždy ok. Ale moc sme toho nenamluvily.. V Ústí sem si u nádraží koupila sváču. POZOR dva rohlíky a salát jen za 17 Kč. To je luxusdiamant. No prostě neber to.
Teď škola.. Takže první hodinu jsme měli literaturu.. Písemka, ke svému vlastnímu překvapení mám všechnythredheart.gif image by Salisko otázky dobře. To je něco co. Hňa hňa hňa. No takže to byla sranda, pak druhou hodinu technika administrativy.. No taky písemka, ale tak já měla nejvíc čistejch úhozů (281thredheart.gif image by Salisko) takže se nemusim bát že to bude špatná známka, jinak pro srovnání limit na jedničku je 195 úhozů. Sem za vodou. No pak matika, sme měli supla, ty vole, já chci tu ženskou na matiku, už nechci ředitele, ten debil nic nevysvětlí (Loren ví, koho myslim). No na občance sme koukali na dývko o Islámu, byla to sranda, ale z prvních deseti minut filmu nemám nic, protože tam ty píči furt kecaly.. Ale pak pohoda.. No pak zase technika, ale to sme procvičovali dopis, ale já sem stejně furt na netuthpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by Salisko. Heh. No a o veřejný správě sme se bavili o krajích, a byla sranda jako vždy..
Nakonec jsem s Herr Kunešpixel nešla, protože venku je hnusněhmm.gif image by Salisko, do tý kopírky půjdu asi zítra nebo v pondělí, musím to odevzdat do 6. května, takže pohoda..
Jinak, teď se mám úplně fajnově.. Sice zítra máme osm hodin ve škole, ale mě je tak nějak fajn. Hi. Chtěla bych nějaký nový dobrý SB, ale nevim, zatim se mi žádný nezamlouvá, z těch co mi sem píšete.. Nevadí, třeba se to změní. Ani nevim co dneska dávaj v bedně:tel..
Jo a cestou ze školy sme si s Dančou koupily cheese a byla sranda, tu holku začínám mít víc a víc ráda.. Hi hi, ona zná můj blog, tak snad si to přečte. Jako fakt je s ní sranda. A přeju jí, aby si s tim svym idolem už končně dali hubanaPixels.. Jinak to nejde.
Jo a prosím zapojte se do rekordu v komentech.. Děkuju..
Už nevim co víc napsat, myslim, že toho máte ke čtení dost ne. Takže.. takže jdu obarvit text šoupnu sem pixelky, který sem našla nový a bude to ok, snad někdo napíše koment.

Rekord v komentářích =D

29. dubna 2009 v 20:19 | VeEee^^
No, takže VeEee se zase hrozně nudí!443!, proto se rozhodla o rekord v komentech, teď je jen a jen na Vás jestli jí v tom pomůžetekisses.. Jen prosí o žádné spamovánídog, normální komenty, třeba stačí to jak se máte, co je za den atd. nebo jestli se Vám líbí její blogloveyouuu =)
Tak tedy, prosím neváhejte a pomozte =)

Pomoz mu!

29. dubna 2009 v 20:12 | VeEee^^ |  Řetězáky

Tohle "hovínko" je horzně
smutné, protože ztratilo
svůj iPod, pomoz mu ho najít
tím, že se podepíšeš.. xD

1./ .. VeEee
2./ ..
3./ ..
4./ ..
5./ ..
6./ ..
7./ ..
8./ ..
9./ ..
10./ ..


Zkus, jestli jsi závislý/á na PC =D

29. dubna 2009 v 20:04 | VeEee^^ |  Fun

Absolutamente sonolento.. Někdo ti vypráví vtip a ty odpovíš "lol".

Absolutamente sonolento. Klikneš 2x i na dálkovém ovládání televize.

Absolutamente sonolento. Jsi online, ještě než si ráno vyčistíš zuby.

Absolutamente sonolento. Mezi tvé nejlepší kámoše patří soubory jpg.

Absolutamente sonolento. Než si přečteš všechny nové a-maily, uběhnou celé hodiny.

Absolutamente sonolento. Dokonce tvoje zvíře má vlastní webové stránky.

Absolutamente sonolento. Info o počasí hledáš raději na netu, než aby ses podíval/a z okna.

Absolutamente sonolento. Když se s někým seznámíš, zeptáš se: "Máš počítač?"

Absolutamente sonolento. Vana ti přetekla, protože ses ještě chtěl/a rychle juknout na net...

Absolutamente sonolento. Adresu na dopisní obálku nadepisuješ www...

Zd. Tu
Zd. for you:


Hemžení!!! part number three!

29. dubna 2009 v 20:01 | VeEee^^ |  Pixelky
laugh-2.gif image by Saliskokp.gif image by Saliskothblackandwhiteenvelopewithpinkhear.gif image by Saliskocm5_angel.gif image by Saliskolaugh-1.gif laugh picture by sadistic_vampFunny90.gif image by Salisko12-2.gif image by Salisko6-1.gif image by Saliskopacc12-3.gif image by Salisko03.gif image by Salisko17-2.gif image by Saliskoloving.gif image by Saliskolaugh.gif image by Salisko17.gif image by Saliskogeek-1.gif image by Saliskoemo19.gif image by Saliskothredheart.gif image by Saliskothinkheart.gif image by Salisko:hamPhotobucket - Video and Image Hostingthawake-1.gif image by Saliskothwow.gif image by Salisko18n.gif(131 b)fan.gif image by Lowinkathinkheart.gif image by Saliskocm5_cry.gif image by Saliskofriendsangry*545*Photobuckethttp://i19.tinypic.com/6o11jdg.gifmusic.gif music image by Saliskopixel:paccthLOL.gif image by Saliskodiamantdiamantsuperman:sldiiiikoruna:maslicka:dogkisses
Zd. Tu
Zd. for you:

Hemžení part number two!

29. dubna 2009 v 20:00 | VeEee^^ |  Pixelky
thinkheart.gif image by Saliskocm5_cry.gif image by Saliskofriendsangryhttp://i19.tinypic.com/6o11jdg.gifmusic.gif music image by Salisko:paccthBlush-3.gif image by Salisko
Photobucket - Video and Image Hostinghttp://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gificon_45.gif image by Salisko1aberry.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskoi_0714.gif image by Salisko5-1.gif image by Salisko3285.gif image by Salisko85.gif image by Salisko19-1.gif image by Saliskocrown2.gif image by Saliskothinkheart.gif image by Saliskocrown1.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothredheart.gif image by Saliskothblinkinglightbulb.gif image by Saliskothsquishy.gif image by Saliskothsuperman.gif image by SaliskoAbsolutamente sonolentoPixels692Bouncing bunnypixelpixelpixelpixelpixel:tel:pacc:sldiiii:hamAmo a Pucky, minha cadela:piiinkie:pixelthbedazled.gif image by Saliskolol-4.gif image by Saliskothconfused-3.gif image by Saliskocrown1.gif image by Saliskocm5_faint.gif image by Salisko03.gif image by Saliskoexcitedlv5.gif image by Lowinkathunsure.gif image by Saliskothyes-1.gif image by Saliskothcheer-1.gif image by Salisko
Zd. Tu
Zd. for you:

Hemžení part number one!

29. dubna 2009 v 19:58 | VeEee^^ |  Pixelky
cry-10.gif image by Salisko:hampixelhmm.gif image by Saliskohaha.gif image by SaliskoCreati-vehttp://emo-hannah.blog.cz/1aberry.gif image by Salisko90.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by SaliskopixelBouncing bunnycrown1.gif image by Saliskolaugh-2.gif image by Saliskosick-1.gif image by Salisko18n.gif(131 b)i_0670.gif image by Saliskohttp://emo-hannah.blog.cz/fuck.gif image by Saliskothawake-1.gif image by Saliskopixelno.gif image by Saliskothwow.gif image by Saliskohttp://emo-hannah.blog.cz/gasp.gif image by Saliskohttp://emo-hannah.blog.cz/tongue-4.gif image by SaliskocringLOL.gif LOL image by LoveEmmalina409sleep-1.gif picture by sadistic_vamp2m2esdl.gif image by Lowinka!443!Photobucket - Video and Image Hosting24n.gif(118 b)thawake-1.gif image by Saliskojumpy.gif image by SaliskoPixelsPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket!1096!laugh-2.gif image by Saliskotongue-4.gif image by Saliskopixellove-7.gif image by Salisko17-2.gif image by Saliskoloving.gif image by Salisko01.gif image by Saliskothinkheart.gif image by SaliskoPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hostingthpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by SaliskosupermanPixelsthblinkingmoney.gif image by Saliskopixelloveyouuuthredheart.gif image by Saliskothblackandwhiteenvelopewithpinkhear.gif image by Saliskopixelpixelsthawake-1.gif image by Saliskoxoxothdiamond.gif image by Salisko2m2esdl.gif image by Lowinka30n.gif(77 b)Photobucket - Video and Image Hostingi_0670.gif image by Salisko430cute:tel:sdd:kachPhotobucket - Video and Image Hosting:maslicka:

Zd. Tu
Zd. for you:

hOrOr!

29. dubna 2009 v 19:34 | VeEee^^ |  Fun
Stopuje chlápek o půlnoci na krajnici.
Je bouřka, déšť, takže auta nejezdí ...
Najednou vidí v dálce světla auta, jak se blíží k němu - strašidelně
pomaloučku. Je mu to divný, ale přece jen, auto je auto, takže když u něj zastaví, tak si naskočí ... Chce řidiči poděkovat, ale najednou vidí, že za volantem nikdo nesedi! Strašně se vyděsí, ale než stačí nějak zareagovat, auto se dá zase pomaloučku do pohybu ...

Dneska jsem se nějak rozšoupla =D

29. dubna 2009 v 19:02 | VeEee^^ |  Momentky
Dneska jako hafo přidávám =) snad Vám to nevadí =)
A pište komenty =D jo už mám Caesara, tak si jdu zahrát, ještě se sem pak vrátím =)

Kissing!

29. dubna 2009 v 18:58 | VeEee^^ |  Kusovky
Copy with source, please!

Umbrella!

29. dubna 2009 v 18:58 | VeEee^^ |  Kusovky
Copy with source, please!

grasS

29. dubna 2009 v 18:58 | VeEee^^ |  Kusovky
Copy with source, please!