Drabble

Edward Cullen jako člověk - drabble pro Rybku

24. března 2009 v 15:29 | VeEee
Další téma na drabble, tentokrát od Rybky.. Zadala mi téma Edward Cullen jako člověk a já jí zadala Edward se zamiloval do Jacoba [tu]. Pustila jsem se do toho ve škole a docela se mi to líbí. Vždycky to dávám přečíst kámošce a ona mi to jako obvykle pochválila =)
Opět to berte s rezervou a pište komenty =)

Procházel jsem se po lese, nechal se unášet všemi vůněmi a slunečními paprsky hřejícími mé tělo. Úžasný pocit být opět člověkem. Poddával jsem se všem svým smyslům. "Edwarde, probuď se." ozval se hlas v mé hlavě. Rychle jsem otevřel oči a spatřil anděla. "Kde to jsem?" anděl se usmál. Úsměv se změnil ve zlobu. "Padáš do pekla." podíval jsem se dolů a v tom mě anděl pustil ze své náruče. Padal jsem dolů, ale nedopadl jsem. "Edwarde." ozvala se Bella. "Vstávej." otevřel jsem oči a spatřil svou ženu. "Musíš do práce." Ano, já Edward Cullen, šťastně ženatý třicátník s milující manželkou.
The End
Pokud mi někdo chcete zadat také téma pište [SEM]

Bellina proměna - drabble pro Maggee

13. března 2009 v 9:55 | VeEee
Tak o němčině jsem se nudila, tak jsem se pustila do drabble pro Maggee. Teď mám výpočetku, tak to sem rychle šoupnu. Zadala mi téma Bellina proměna. Já jí na oplátku zadala Charlieho noční můra. =)

Bolest pro ni byla naprosto nesnesitelná. Oheň spaloval celé její tělo. Seděl u její postele a mlčky pozoroval její svíjející se tělo. S každým jejím bolestivým zakřičením se jí omlouval. Nechtěl si nikdy odpustit tu bolest, kterou ji způsobil. Seděl u ní už dva dny a ona stále sténala. Třetí den bolest ustupovala. Šeptal jí do ucha láskyplná slova plná něhy a útěchy. Ona se ale stále neprobouzela. Zmocňovala se ho panika. Co když se neprobudí. Co když už jí nikdy nespatří živou. Omyl. Najednou začala mrkat. Byla překrásná. "Bello, Bello." šeptal jí. Ona otevřela oči a řekla "Kdo vlastně jsi."
The End
Pokud mi někdo chcete zadat také téma pište SEM

Neopětovaná Láska - drabble pro Tinu

12. března 2009 v 18:02 | VeEee

Takže dostala jsem své první téma k drabble od Tiny. Téma: Neopětovaná láska. Jedná se o neopětovanou lásku mezi Edwardem a Tanyou. Btw. berte to s rezervou, je to jen vtipné drabble =) písejte komenty =) Jo a já jí zadala téma: Edward načapal Bellu

"Edwarde! Já tě ale miluju!" křičela na něj Tanya. On ji však nevnímal a stále upíral svůj zrak do dálky. "Prosím Edwarde." naléhala. On se otočil a dlouho se jí díval do očí. "Nemůžu Tanyo." ona zakroutila hlavou. "Proč?" Zhluboka se nadechl než odpověděl. "Jsem na muže." bylo to velmi kruté přiznání, ale bylo to tak, Edwarda skutečně vždy víc přitahovali muži než ženy. Navíc upíři to byli extra muži. Krásní a dokonalí. Tanya odešla se zármutkem ve tváři. Nebyl jí souzen. On se rozhodl pro život gaye, jenže přemýšlel, kde najde vhodný protějšek. Vhodný pro něj, přijetelný pro ostatní.

The End
Pokud mi někdo chcete zadat také téma pište SEM

Drabble - info

25. února 2009 v 17:20 | VeEee
Několik lidí, mi zadá nějaké téma. Já napíšu krátou povídku na ta jejich vymyšlená témata (Název povídky = téma). Povídka musí mít 100 slov. Podmínkou je, že ten kdo mi zadá téma, si musí na svém blogu taky založit tuhle rubriku a napsat povídku (drabble) na téma, které mu naoplátku zadám já. :) takže jestli jste to pochopily, tak přijímám první témata.
Např. vy mi do komentů napíšete "Emmett miluje Bellu" a já Vám na blog "Carlisle ochutnal krev."
Jo a musít to být téma Twilight :) tak doufám, že se někdo se mnou zapojí :)
Čauky :)
 
 

Reklama