Info pro SB

Nábor nových eSBé

21. května 2009 v 19:10 | VeEee^^
... Ahojky, takže jsem se rozhodla pro nábor nových SB, takže jestli má někdo zájem, tak ať napíše sem.. Podmínkou je, že ale musí psát komenty i jinde a musí se mi tvůj blog líbit.. tak třeba se někdo zapíše.. A jelikož dělám nábor, tak budu v blízké době i vymazávat některá SB, která nechodí..

Stav SB k 3. 5. 2009 =D

3. května 2009 v 16:00 | VeEee^^
No, tak koneckonců jsem slíbila, že proběhnou nějaký změny.. tak taky že jo.. takže.. kdo se zapojil do bleskajdy - __M!ShQa__, ErroRka ^^, .:Ayushca:., X-site, Lenny =), Miss Katye =*, Werevolf[Q]a, mrs.wee^^, ->Niikhoollka<- - ty nemažu. Více se dozvíte když si kliknete na celý článek =) Prosím SB, napište k tomu koment..


K 1. Máji

1. května 2009 v 19:24 | VeEee^^
Tak jsem udělala malou pozornost mým sb k prvnímu máji,
snad se vám líbí a dáte si to na blog!!!

Jdu provézt další průřes SB!! H O T O V O

14. dubna 2009 v 17:55 | VeEee^^
Ahojky, rozhodla jsem se pro další průřes SB, takže teď chvíli nebudu odpovídat na komenty, mějte ztrpení =)
Takže jsem hotová koukněte se na seznam AFFS jak jste dopadli, dneska jsem nikoho nesmazala =)

Průřes eSBéčky.. Přečtěte si!

1. dubna 2009 v 20:53 | VeEee
Takže mám přesně 15 spřátelených blogů, ale k některým nechodím moc ráda, jako jo, ale ne, chápete, tak jsem se rozhodla, že si je tu okomentuju, co si o nich vlastně myslím a některé smažu. Doufám, že se na mě nebudete zlobit, a kdyby chtěl někdo nový spřátelit, stačí napsat.
Jak hodnotím se dozvíte kliknutím na CČ↓
Snad se k tomu VŠECHNA sb vyjádří

Jak dopadlo třídění eSBéček?

22. března 2009 v 16:58 | VeEee
Takže jsem všechny ty svoje lásky roztřídila =) kouknout se můžete TADY tak snad se na mě někteří nezlobí.. Ale choďte a pište komenty.. Díke, VeEee

Kontorla eSBéček

21. března 2009 v 16:40 | VeEee
Všechny svoje eSBéčka mám ráda, ale přesto je potřeba je prosypat cedníkem, někdy, takže kdo chce i nadále zůstat mým eSBé nechť se napíše do komentů a napíše důvod (neberu "máš pěkný blog") chci nějaký originální =) Vím že je to asi náročné, ale hodně to pro mě znamená. A jelikož by ke mě měla eSBéčka chodít každý den asi, tak to zapsání nechám jen do zítra, abych věděla kdo sem chodí.. Tak se prosím zapište. Děkuji VeEee..

"Pravidla" eSBéček ^^

2. března 2009 v 17:48 | VeEee
Néé nemusíte se lekat, nebude to tak hrozné, ale prostě když chce být někdo eSBé, tak ke mě musí chodit a já bych to shrnula do několika bodů:
 
 

Reklama